top of page
Havacılık Sanayi Hizmetleri
Dalgıç Makine LOGO-01.png

Küresel ve yerel anlamda Havacılık Sanayi, her geçen gün daha da gelişmektedir. Teknolojinin ve zamanın hızından kaynaklanan modern ihtiyaçların gereklerini, makine parkurumuz ile en üst düzeyde karşılamaktayız. 

Havacılık araçları ve havacılık ekipmanları; detay ve özen gerektirmenin yanında hata kabul etmeyen aerodinamik özelliklere de sahip olduğundan üst düzey kalite gözetilerek üretilmelidir. Bunun farkındayız ve havacılık hizmetlerimizi 30 yılı aşkın tecrübemizin bir eseri olarak sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Neden Dalgıç Makine'yi Tercih Etmelisiniz?

 

- Teknolojiyi sunmak kadar geleceği hedefleyerek teknolojiyi takip edebilmek de önemlidir. Zamanın ihtiyaçlarından ötesini düşündüğümüzden bünyemizde ar-ge ekibine yer veriyoruz.

- 3 ve 5 eksen işleme teknolojisini uluslararası standartlarda sunabilecek kabiliyete sahibiz.

- "CNC, EDM/Tel Erozyon, CMM, Fikstür Üretimi Hizmetleri"nin hepsini müşterilerimize sunabiliyoruz. Herhangi biri için başka bir firmadan ek hizmet almanıza ve zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

- Üretim kabiliyeti kadar zamanlamanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Yüksek hızlı CNC makinelerimiz ile çelik, alüminyum ve titanyum parçaları işleyerek havacılık sektörünün ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyoruz.

- Yüksek hassasiyetli ve kompleks yapılar, uzmanlığımızı en iyi gösterebildiğimiz alanlardır. Pres ile şekil değiştirmek (form. verme, bükme, delme, kesme) bizim için kolaydır. Hassasiyet isteyen havacılık sektörü için referanslarımıza ve uzman ekibimize güveniyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • Twitter/dalgicmakine
  • Instagram/dalgicmakine
  • Facebook/dalgicmakine
  • Linkedin/dalgicmakine
Dalgic Makine İsleme

Uçak Motor Parça İmalatı

İniş Takımı Parça İmalatı

Helikopter Parça İmalatı

Uçak Gövde Parça İmalatı

bottom of page